قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت jfarsi.com را دارند ملزم می باشند مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

  • بند ۱

کاربر برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کند و اطلاعات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نماید. لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی ارسال خواهد شد.

  • تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

  • تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات بر عهده شخص کاربر است.

  • تبصره ۳

عضویت در سایت jfarsi.com رایگان است.

  • بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
بازدید از محصولات و دوره های آموزشی موفقیت سایت و سپس
انتخاب محصول های موردنظر خود و پرداخت مبلغ خرید محصول به صورت آنلاین توسط خریدار
پس از تکمیل فرایند خرید محصولات درخواستی، محتوای درخواستی ( لینک محصولات ) در پنل کاربری خریدار فعال و موجود می شوند که به راحتی می توانید محصولات سفارشی خود را دانلود و مشاهده کنید ( توجه : برای اینکه محصولات را همیشه در دسترس خود داشته باشید لطفا محتوای خریداری شده را دانلود کنید و در گالری خود در گوشی یا سیستم ذخیره و نگهداری کنید. روی محصولات قفلی وجود ندارد و پس از دانلود کردن محتوا، محتوای دانلود شده براحتی در حافظه گالری شما ذخیره می شوند و قابل نمایش هستند.

  • تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید شرکت jfarsi.com حق دارد سفارش را باطل کند. 

  • بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات و دوره ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد. باتوجه به اینکه برای تولید این محصولات هزینه و زمان زیادی صرف شده لطفا از انتشار محتوا بدون اجازه به صورت رایگان و تجاری کاملا خودداری کنید. ممنون از توجهتون

  • بند 4

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید jfarsi.com به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

  • بند 5

کاربر نباید در سایت اظهاراتی را وارد کند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

" ممنون از حسن انتخاب و همراهی تان "